Zásobujeme meďou a zliatinami medi zákazníkov v strednej a východnej Európe

KME Service Center Slovakia

KME Service Centre Slovakia poskytuje rezanie medi a medených zliatin, a to nielen pre súčasných, ale aj pre budúcich partnerov. Kľúčovými slovami v našej výrobe sú vysoká kvalita, odolnosť, presnosť rozmerov a dodávky „just in time“.

Naše inovatívne riešenia a skúsenosti dokážeme úspešne aplikovať do našich služieb, a tým zabezpečiť našim zákazníkom optimalizáciu a zvýšenie efektivity ich podnikania.

V súčasnosti vieme poskytnúť našim zákazníkom materiál v rôznych štádiách spracovania. Ponúkame možnosti povrchových úprav či rezania na dĺžku či kruhy, ktoré sú k dispozícii na ďalšie spracovanie ihneď po dodávke našim zákazníkom.

Ponúkame rezanie medených zliatin dodaných zákazníkom.

Výnimočné služby

  • Krátke dodacie doby (do 5 pracovných dní)
  • Malé množstvá (od 50 kg)
  • Dodávky načas "just-in-time" (včas)
  • Dostatočné stavy zásob na splnenie požiadaviek našich zákazníkov
  • Tovar rozvážame vlastnou dopravou

Garancia kvality

Spoločnosť KME Service Centre Slovakia monitoruje a dokumentuje kvalitu produktov pomocou systému riadenia kvality. Rezacie centrum je certifikované v súlade s DIN EN ISO 9001, ISO 45001 a ISO 14001.

Tím KME Service Center Slovakia

Vieme, že hlavným potenciálom spoločnosti sú skúsenosti a odborná kvalifikácia jej pracovníkov.

Naši zamestnanci reprezentujú spoločnosť KME Service Center Slovakia svojou prácou, svojím vystupovaním pomáhajú budovať pozitívny imidž a naše dobré meno. Zlepšujú procesy v spoločnosti, napomáhajú k neustálemu rastu a spokojnosti zákazníkov.

Skvelý tím KME Service Center Slovakia vám pomôže splniť vaše požiadavky.

Kvalita, ktorú pocítite

Staňte sa aj vy našim dlhodobým obchodným partnerom.

Naše rezacie centrum KME Service Centre Slovakia s. r. o. zásobuje meďou a zliatinami medi hlavne zákazníkov v strednej a východnej Európe.

Katalógy a dodávky