Valcované výrobky

Valcované výrobky spoločnosti KME Service Centre Slovakia sú charakteristické nielen presnými rozmermi, ale aj správnym zložením zliatin. Ponúkame najviac vyhovujúce materiály pre každú oblasť využitia. Prísne tolerancie garantujú opakované vlastnosti materiálu. Pokrokové zariadenia, výroba a kontrola procesov sú na najvyššom stupni rozvoja. Naše výrobky sú vyrábané vo veľmi prísnych toleranciách, čo umožňuje ďalšie bezproblémové spracovanie vo Vašom výrobnom procese.

KME je svetovým výrobcom medených valcovaných výrobkov s najprísnejšími toleranciami. Okrem toho KME využíva najefektívnejšiu technológiu a poskytuje inovatívnu pomoc pri výskume a vývoji, ako aj technickú spoluprácu zákazníkom.

Mať spoľahlivého dodávateľa medených výrobkov na mieru, akým je KME, Vám uľahčí riešenie Vášho výrobného procesu. Kombinácie zloženia materiálu a vynikajúcej kvality povrchu rôznych hrúbok a rozmerov sú jednoducho využiteľné v rôznych priemysloch a v rôznych výrobných procesoch.

Kvalita, ktorú pocítite

Staňte sa aj vy našim dlhodobým obchodným partnerom.

Naše rezacie centrum KME Service Centre Slovakia s. r. o. zásobuje meďou a zliatinami medi hlavne zákazníkov v strednej a východnej Európe.

Katalógy a dodávky